Urlivia Olive Oil
Hakkımızda

Hakkımızda

Mühendislik sektöründe 30 yılı aşkın süre aktif rol almış bir iş insanı ve Urla ilçesinde 25 yıldır ekip biçerek ailesi için ürün yetiştiren Mustafa Sarıkaya kızlarının bilgi, destek ve tecrübelerinden güç alarak ailesi için yetiştirdiği ürünleri tüm Türkiye’nin hatta tüm dünyanın kullanımına sunma hayalini kurdu ve Urlivia’nın yolculuğu böylece başlamış oldu.

Urlivia’da kendi bahçemizden topladığımız zeytinleri şişeleyerek elde ettiğimiz ürünlerle; temiz, güvenli ve kaliteli gıdayı sofralara ulaştırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin beğenisi ve sağlığını düşündüğmüz gibi ağaçların da hakkını gözeterek, toplama aşamasında ağacın kendisine, dallarına hiçbir zarar gelmesine izin vermiyoruz.

Uzun yıllar kurumsal firmalarda pazarlama alanında çalışan Hilal Dülge çocuklarının dünyaya gelmesiyle edindiği ‘güvenli gıdayı tüm aileler ve çocuklar için ulaşılabilir kılma’ misyonuyla marka logosundan ürün gönderimine kadar olan tüm pazarlama sürecinin başındaki isim. Tesiste kalite kontrol ise Niagara College’de Gastronomi ile Mutfak Yönetimi eğitimi başta olmak üzere zeytinyağı ile ilgili birçok eğitim almış olan gıda mühendisi Kübra Sarıkaya’nın sorumluluğunda.

Urlivia’da topraktan yetiştirilen ürünlerin ekiminden müşteriye ulaşımına kadar tüm aşamalar takip edilirken, zeytin bahçesinin tüm bakım çalışmaları da bir ziraat mühendisi takibinde gerçekleşiyor.

Toprağa temas etmeden elle toplanan Gemlik ve Domat cinsi zeytinleri erken hasat ve soğuk sıkım yöntemiyle, bekletilmeden sıkıma tabi tutularak yüksek kalitede zeytinyağı elde ediliyor. Kurmuş olduğumuz modern zeytinyağı üretim tesisimizde kaliteli ve temiz gıdayı sizlere ulaştırmak için titizlikle çalışıyoruz.

Her safhasında özenle işlediğimiz ürünlerimizi ülkemizin seçkin müşterileriyle buluşturduktan sonra uluslararası yarışmalara ülkemizin önde gelen zeytinyağı markası olarak katılmayı ve devamında satışlarımızı yurt dışında da sürdürmeyi hedefliyoruz.

Gönlümüzü, tecrübemizi ve emeğimizi ortaya koyduğumuz bu yolda yürüyüşümüze eşlik ettiğiniz için teşekkürler.